Košík  

produkt (prázdný)

Kategorie

Newsletter

Sirupy z konopí LichtwitzZde nejsou žádné produkty

Sirupy z konopí Lichtwitz
Sirupy jsou zpracovávány ze speciální odrůdy konopí, které má zvýšený obsah CBD, s minimálním podílem THC. Tomuto fenoménu se věnují mnohé lékařské a vědecké studie. Sirupy jsou zpracovávány od začátku až do konce zcela ručně, bez mechanizace nebo podílu strojů. Ruční je sběr konopí a bylin, ruční je výroba, ruční je plnění a balení a momentálně i výroba etiket u nových produktů. Sirupy jsou dodávány v různých konzistencích, barvách, hustotách, vůních, příslušné té které použité bylině a ovoci a konopí. Konopí je vždy základ sirupu.
Chuť sirupů je příjemně nakyslá až sladká s možným sladkokyselým osvěžujícím až příjemně nahořklým a hořkým dozvukem na patře. Výrazná je chuť konopí. Přídavek vitaminu C prohlubuje chuťový účinek těchto sirupů. Sirupy jsou v maximální míře vyráběny z čerstvých surovin. Sirupy jsou vždy vyráběny jednoduše bez zbytečné kombinace bylin.

Konopí seté je pěstováno na Jesenicku. Konopné listy a květy na výrobu sirupů jsou ručně sbírány, tříděny a sušeny odpadním teplem ze slunce. Díky tomu si konopí zachovává své jedinečné vlastnosti, jako je chuť a vůně. Konopné listy a květy obsahují nízký obsah THC ( do 0,3% ) a naopak má vyšší obsah CBD látek, které podle posledních výsledků světových výzkumů prestižních univerzit a soukromých institucí, poukazují na blahodárné, podpůrné a zdravotní působení na lidský organismus. Konopný sirup je vyroben digescí konopných listů a květů. Při výrobě sirupu nejsou používána žádná chemická konzervační činidla, ani umělá barviva. Vše je vyrobeno čistě na přírodní bázi.

Sirup lze použít jako sladidlo do nápojů nebo jej lze klasicky namíchat s teplou či studenou vodou, v poměru ( 1:7 ).

Sirup z konopí napomáhá udržovat přirozenou obranyschopnost organismu.

Produkty Lichtwitz jsou certifikovány značkou "Jeseníky originální produkt".

V této kategorii nejsou žádné produkty